- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Colectarea deșeurilor medicale biologice.
Colectarea deșeurilor medicale biologice.
Colectarea deșeurilor medicale biologice.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1003600152743
Adresa
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 14:30:02
Ultima modificare
22.11.2021 14:41:12
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Colectarea deșeurilor medicale biologice
Colectarea deșeurilor medicale biologice
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Colectarea deșeurilor medicale biologice
150000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
150,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 14:41:12 - 26.11.2021 13:30:00
22.11.2021 14:41:12 - 26.11.2021 13:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.11.2021 13:30:00 - 30.11.2021 09:30:00
26.11.2021 13:30:00 - 30.11.2021 09:30:00