- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de furnizare a gazelor naturale pentru anul 2022
Servicii de furnizare a gazelor naturale pentru anul 2022
Servicii de furnizare a gazelor naturale pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Naţional Anticorupţie
Codul fiscal/IDNO
1006601000222
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare, 198
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 13:19:46
Ultima modificare
14.12.2021 11:00:00
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de furnizare gaze naturale pentru anul 2022 mun. Chişinău
Servicii de furnizare gaze naturale pentru anul 2022 mun. Chişinău
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
1150450 MDL
ID
8704ff91-6925-408f-b602-b8379ac0dc75
Denumirea lotului : Servicii de furnizare gaze naturale pentru anul 2022 mun. Cahul
Servicii de furnizare gaze naturale pentru anul 2022 mun. Cahul
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
205200 MDL
ID
95c7e5c1-d360-4d2c-836e-33105ad9d543
Denumirea lotului : Servicii de furnizare gaze naturale pentru anul 2022 mun. Bălţi
Servicii de furnizare gaze naturale pentru anul 2022 mun. Bălţi
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
155700 MDL
ID
f11c51f8-5ed9-4531-90ff-5be93a52d0bd
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare gaze naturale 2022 cna.signed.pdf
Anunţ de participare
Invitaţie de participare
22.11.2021 14:18:44
documentatia standard gaze naturale 2022 cna.signed.pdf
Documentaţia standard
Clarificări pentru participanți
22.11.2021 14:18:44
duae gaze naturale cna 2022.signed.pdf
DUAE
Criterii de calificare și de selecție
22.11.2021 14:18:44
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
1,511,350.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 14:18:44 - 02.12.2021 11:00:00
22.11.2021 14:18:44 - 02.12.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.12.2021 11:00:00 - 14.12.2021 11:00:00
02.12.2021 11:00:00 - 14.12.2021 11:00:00