- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
SERVICII DE ALIMENTARE CU APĂ ȘI DE CANALIZARE
SERVICII DE ALIMENTARE CU APĂ ȘI DE CANALIZARE PE PARCURSUL ANULUI 2022, CONFORM NECESITĂȚILOR
SERVICII DE ALIMENTARE CU APĂ ȘI DE CANALIZARE PE PARCURSUL ANULUI 2022, CONFORM NECESITĂȚILOR
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Codul fiscal/IDNO
1003600032782
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 12:33:58
Ultima modificare
02.12.2021 11:00:00
MTender ID
Cod CPV
65100000-4
-
Distribuţie de apă şi servicii conexe
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : SERVICII DE ALIMENTARE CU APĂ ȘI DE CANALIZARE
SERVICII DE ALIMENTARE CU APĂ ȘI DE CANALIZARE PENTRU ANUL 2022 CONFORM NECESITĂȚILOR
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
445000 MDL
ID
9f41f455-8bc6-46ac-b792-008e600b412e
Pas minim
445
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 12:44:37 Până la 30.12.2022 12:44:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
445,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 12:45:45 - 29.11.2021 11:00:00
22.11.2021 12:45:45 - 29.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.11.2021 11:00:00 - 02.12.2021 11:00:00
29.11.2021 11:00:00 - 02.12.2021 11:00:00