- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de alimentare
Servicii de alimentare a elevilor
Servicii de alimentare a elevilor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Şcoala Profesională nr. 1 mun. Bălţi
Codul fiscal/IDNO
1017620005987
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. I. Franco 9
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 11:56:40
Ultima modificare
22.11.2021 12:10:38
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de alimentare
Servicii de alimentare a elevilor
Statut
Activ
Valoarea estimată
559250 MDL
ID
f6f5b4ed-a9a6-4194-b614-35d4677f71eb
Pas minim
5592.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 12:03:11 Până la 30.12.2022 12:03:11
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_servicii.docx
documentatia_standard_servicii
Planul de achiziții
22.11.2021 12:05:41
duae_achizitie alimentatie 2022.doc
duae
Dispoziții privind gestionarea riscurilor și obligațiilor
22.11.2021 12:05:41
duae_achizitie alimentatie 2022.doc
-
Dispoziții privind gestionarea riscurilor și obligațiilor
22.11.2021 12:05:41
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de alimentare
559250 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
559,250.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 12:05:41 - 08.12.2021 11:00:00
22.11.2021 12:05:41 - 08.12.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.12.2021 11:00:00 - 19.12.2021 11:00:00
08.12.2021 11:00:00 - 19.12.2021 11:00:00