- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea Produse petroliere pentru anul 2022
Produse petroliere pentru anul 2022
Produse petroliere pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Soroca ,,A.Prisacari"
Codul fiscal/IDNO
1003607150209
Adresa
3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
str.M.Kogălniceanu 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 10:10:21
Ultima modificare
22.11.2021 10:17:30
MTender ID
Cod CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționarea Produse petroliere pentru anul 2022
Produse petroliere pentru anul 2022
Statut
Activ
Valoarea estimată
437500 MDL
ID
30ca29d9-2dda-4c98-8e87-08a442774217
Pas minim
437
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:16:09
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Achiziționarea Produse petroliere pentru anul 2022
437500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
437,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 10:17:30 - 29.11.2021 10:00:00
22.11.2021 10:17:30 - 29.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.11.2021 10:00:00 - 06.12.2021 10:30:00
29.11.2021 10:00:00 - 06.12.2021 10:30:00