- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
PANOU SI SISTEM INTERACTIV
PANOU SI SISTEM INTERACTIV
PANOU SI SISTEM INTERACTIV
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Liceul Teoretic Mihai Eminescu or. Anenii Noi
Codul fiscal/IDNO
1012620009119
Adresa
MD-6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
str. Tighina 15
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
NATALIA DUNAEVSCAIA
Telefonul de contact
069092008
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 09:56:39
Ultima modificare
29.12.2021 17:23:20
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : PANOU INTERACTIV
PANOU INTERACTIV
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
105000 MDL
ID
99dbeda4-0a01-4336-8bef-ec41fbbc5c3e
Pas minim
1050
Termen de valabilitate al contractului
De la 02.12.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:15
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 15:00:00
Denumirea lotului : SISTEM INTERACTIV
SISTEM INTERACTIV
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
317000 MDL
ID
3255eaad-a8ad-433c-b9f3-d900e1c6f8b9
Pas minim
3170
Termen de valabilitate al contractului
De la 02.12.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:02:05
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare nou final.signed.pdf
anunt de participare
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 10:04:53
documentatie standart nou final.signed.pdf
documentatia standard
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 10:04:53
caiet de sarcini display+tabla interactiva.docx
caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 10:04:53
anunt de participare nou fin display+tabla interactiva.signed.pdf
anunt de participare
Documentaţie de atribuire
23.11.2021 15:21:45
documentatie standart nou fin.signed.pdf
documentatia standard
Documentaţie de atribuire
23.11.2021 15:21:45
caiet de sarcini display+tabla interactiva.docx
caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
23.11.2021 15:21:45
Buna ziua. Ce act se subintelege prin Act ce atesta dreptul de a livra bunurile? Aveti in vedere Autorizatia pentru comert?
23.11.2021 15:12
Răspuns la clarificare: Buna ziua, da: autorizatia pentru functionare sau licenta.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
422,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 10:04:53 - 27.11.2021 11:00:00
22.11.2021 10:04:53 - 27.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.11.2021 11:00:00 - 30.11.2021 11:00:00
27.11.2021 11:00:00 - 30.11.2021 11:00:00