- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Implanturi ortopedice
Implanturi ortopedice
Implanturi ortopedice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Codul fiscal/IDNO
1003600152606
Adresa
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Serviciul achizitii publice
Telefonul de contact
022250809, 022250707
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 17:20:13
Ultima modificare
19.11.2021 17:23:55
MTender ID
Cod CPV
33183100-7
-
Implanturi ortopedice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : 1.Implanturi ortopedice
1.Implanturi ortopedice
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : 1.Implanturi ortopedice
81810 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
81,810.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 17:23:55 - 23.11.2021 10:00:00
19.11.2021 17:23:55 - 23.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.11.2021 10:00:00 - 26.11.2021 10:00:00
23.11.2021 10:00:00 - 26.11.2021 10:00:00