- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipament şi accesorii pentru computer
Echipament şi accesorii pentru computer
Echipament şi accesorii pentru computer
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Universitatea de Stat „Alecu Russo” din Bălți
Codul fiscal/IDNO
1007602000972
Adresa
3121,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
str. Puşkin 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Țibuleac Angela
Telefonul de contact
+37323152473
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 16:41:44
Ultima modificare
22.11.2021 10:08:31
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : 1
1
Denumirea lotului : 2
2
Denumirea lotului : 3
3
Denumirea lotului : 4
4
Denumirea lotului : 5
5
Denumirea lotului : 6
6
Denumirea lotului : 7
7
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
6667 MDL
ID
75bc89f6-eee5-49da-81b7-c08dbaf9a569
Denumirea lotului : 8
8
Denumirea lotului : 9
9
Denumirea lotului : 10
10
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
2200 MDL
ID
071865f3-6288-4ef8-8fa9-4d0911fdf23d
Denumirea lotului : 11
11
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
3750 MDL
ID
a064d268-783d-408f-8e7b-0e6da83dd4bd
Denumirea lotului : 12
12
Denumirea lotului : 13
13
Documentele procedurii de achiziție
Anunt de participare Tehnica USARB ANULAT
Anunt de participare ANULAT
Specificații tehnice
19.11.2021 16:54:07
Anunt de participare Tehnica USARB modificat
Anunt de participare modificat
Specificații tehnice
22.11.2021 10:08:31
Buna ziua
Cu referire la garantia pentru oferta solicitata in cuantumul de 5%. Conform legii achizitiei publice nr 131, articolul 64 , punctul 6, Cuantumul garanţiei pentru ofertă nu trebuie să depăşească 2% din valoarea ofertei fără taxa pe valoarea adăugată. Vă rugăm să modificați documentația în conformitate cu legea. Mulțumesc anticipat.
22.11.2021 10:21
Răspuns la clarificare: Buna ziua, anuntul este modificat.
Denumirea lotului : 6
7000 MDL
Denumirea lotului : 13
8500 MDL
Denumirea lotului : 8
19167 MDL
Denumirea lotului : 12
17000 MDL
Denumirea lotului : 3
468000 MDL
Denumirea lotului : 9
9750 MDL
Denumirea lotului : 4
270000 MDL
Denumirea lotului : 5
25000 MDL
Denumirea lotului : 2
48000 MDL
Denumirea lotului : 1
80000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
965,034.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 16:54:07 - 29.11.2021 12:00:00
19.11.2021 16:54:07 - 29.11.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.11.2021 12:00:00 - 20.12.2021 12:00:00
29.11.2021 12:00:00 - 20.12.2021 12:00:00