- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Acumulatoare uzate (vînzare)
Nr. o/d Denumirea acumulatorului Cantitatea buc. 1 6ST-240AH 6 2 6ST-105AH 2 3 6ST-230AH 11 4 6ST-60AH 1 5 6ST-75AH 1 6 6ST-190AH 145 7 6ST-225AH 33
Nr. o/d Denumirea acumulatorului Cantitatea buc. 1 6ST-240AH 6 2 6ST-105AH 2 3 6ST-230AH 11 4 6ST-60AH 1 5 6ST-75AH 1 6 6ST-190AH 145 7 6ST-225AH 33
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Codul fiscal/IDNO
1004600054327
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 16:39:10
Ultima modificare
23.11.2021 02:24:33
MTender ID
Cod CPV
31400000-0
-
Acumulatori, pile galvanice şi baterii primare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport cost - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Acumulatoare uzate (vînzare)
Vînzătorul invită operatorii economici interesaţi, care îi pot satisface necesităţile, să participe la procedura de vînzarea a acumulatoarelor uzate prin concurs. Cîștigătorul va fi ofertantul cu cel mai mare preț propus autorității contractante. Totodată ofertantul va asigura evacuarea acumulatoarelor din cont propriu.
Documentele procedurii de achiziție
Ce se intimpla daca cineva da o suma mai mica a ofertei decit cea estimata de autoritatea contractanta ...
23.11.2021 09:16
Răspuns la clarificare: Bună dimineața, ÎM Parcul urban de autobuze va examina mai întîi toate ofertele depuse, și vă va informa ulterior despre decizia luată.
Acumulatoarele sunt scoase de la masini .....
23.11.2021 09:17
Răspuns la clarificare: Toate acumulatoarele sunt scoase de pe autobuze și păstrate în depozit.
Denumirea lotului : Acumulatoare uzate (vînzare)
90367 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
90,367.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 16:46:46 - 23.11.2021 18:00:00
19.11.2021 16:46:46 - 23.11.2021 18:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.11.2021 18:00:00 - 03.12.2021 18:00:00
23.11.2021 18:00:00 - 03.12.2021 18:00:00