- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de reîncărcare cu pulbere a stingătoarelor de incendiu OP-5
Servicii de reîncărcare cu pulbere a stingătoarelor de incendiu OP-5
Servicii de reîncărcare cu pulbere a stingătoarelor de incendiu OP-5
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Codul fiscal/IDNO
1007600000794
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 16:21:05
Ultima modificare
07.12.2021 16:12:07
MTender ID
Cod CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de reîncărcare cu pulbere a stingătoarelor de incendiu OP-5
Servicii de reîncărcare cu pulbere a stingătoarelor de incendiu OP-5
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
54130 MDL
ID
52012371-11e1-4b7f-8349-5054679cc024
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
54,130.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 16:28:40 - 22.11.2021 16:30:00
19.11.2021 16:28:40 - 22.11.2021 16:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 16:30:00 - 26.11.2021 16:30:00
22.11.2021 16:30:00 - 26.11.2021 16:30:00