- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de instalare a roletelor pentru Direcția Cultură a Primariei Mun.Chișinău
Lucrări de instalare a roletelor pentru Direcția Cultură a Primariei Mun.Chișinău
Lucrări de instalare a roletelor pentru Direcția Cultură a Primariei Mun.Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Cultura a Primariei mun.Chisinau
Codul fiscal/IDNO
1007601010585
Adresa
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bucuresti 68
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 15:47:01
Ultima modificare
19.11.2021 15:48:13
MTender ID
Cod CPV
45421140-7
-
Instalare de tâmplărie metalică, cu excepţia uşilor şi a ferestrelor
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de instalare a roletelor pentru Direcția Cultură a Primariei Mun.Chișinău
Lucrări de instalare a roletelor pentru Direcția Cultură a Primariei Mun.Chișinău
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de instalare a roletelor pentru Direcția Cultură a Primariei Mun.Chișinău
245000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
245,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 15:48:13 - 20.11.2021 16:00:00
19.11.2021 15:48:13 - 20.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.11.2021 16:00:00 - 23.11.2021 10:00:00
20.11.2021 16:00:00 - 23.11.2021 10:00:00