- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Slănină de porc
Slănină de porc
Slănină de porc
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul18Branesti
Codul fiscal/IDNO
1007601000458
Adresa
MD-3515,
MOLDOVA,
s.Brăneşti,
Orhei,
Branesti
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 15:38:25
Ultima modificare
19.11.2021 15:41:32
MTender ID
Cod CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Slănina de porc
Slănina de porc
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Slănina de porc
10000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
10,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 15:41:32 - 20.11.2021 16:00:00
19.11.2021 15:41:32 - 20.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.11.2021 16:00:00 - 23.11.2021 16:00:00
20.11.2021 16:00:00 - 23.11.2021 16:00:00