- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse alimentare 01.01.-31.05.2022
Produse alimentare 01.01.-31.05.2022
Produse alimentare 01.01.-31.05.2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
LT Nicolae Mihai
Codul fiscal/IDNO
1013620008153
Adresa
7318,
MOLDOVA,
s.Ciobalaccia,
Cantemir,
s Ciobalaccia
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 15:36:24
Ultima modificare
19.11.2021 22:07:17
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : CARNE
CARNE
Statut
Activ
Valoarea estimată
40000 MDL
ID
6c9b2e95-04c8-4a78-98aa-2ad21c83bcaa
Pas minim
400
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 15:46:12 Până la 30.12.2022 15:46:12
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 14:00:00
Denumirea lotului : PESTE
PESTE
Statut
Activ
Valoarea estimată
5000 MDL
ID
5190f0ae-ceef-488f-be77-8ad162d2de03
Pas minim
50
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 15:49:17 Până la 30.12.2022 15:49:17
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 14:18:30
Denumirea lotului : LACTATE
LACTATE
Statut
Activ
Valoarea estimată
20000 MDL
ID
e567d525-37e0-42e9-b9f7-784d7e3af89d
Pas minim
200
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 15:50:55 Până la 30.12.2022 15:50:55
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Panificatie
Panificatie
Statut
Activ
Valoarea estimată
16000 MDL
ID
0cc66f89-a2d7-4272-89bc-b6009961a316
Pas minim
160
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 15:52:29 Până la 30.12.2022 15:52:29
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 14:55:30
Denumirea lotului : Diverse produse alimentare
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată
38000 MDL
ID
355cddfa-fb90-4e66-b106-662bd02f0e83
Pas minim
380
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 15:54:58 Până la 30.12.2022 15:54:58
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 15:14:00
Denumirea lotului : FRUCTE LEGUME
FRUCTE LEGUME
Statut
Activ
Valoarea estimată
17000 MDL
ID
042184f2-1826-4ba8-85eb-327714300432
Pas minim
170
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 15:56:47 Până la 30.12.2022 15:56:47
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 15:32:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : CARNE
40000 MDL
Denumirea lotului : Panificatie
16000 MDL
Denumirea lotului : FRUCTE LEGUME
17000 MDL
Denumirea lotului : LACTATE
20000 MDL
Denumirea lotului : Diverse produse alimentare
38000 MDL
Denumirea lotului : PESTE
5000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
136,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 15:58:48 - 24.11.2021 16:30:00
19.11.2021 15:58:48 - 24.11.2021 16:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 16:30:00 - 29.11.2021 16:00:00
24.11.2021 16:30:00 - 29.11.2021 16:00:00