- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
echipament fotografic
echipament fotografic
echipament fotografic
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P."Academia de Muzică, Teatru şi Arte Plastice"
Codul fiscal/IDNO
1007600023878
Adresa
2009,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Mateevici, 111
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 15:34:11
Ultima modificare
30.11.2021 15:35:00
MTender ID
Cod CPV
38600000-1
-
Instrumente optice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Obiectul achiziției Echipament fotografic
Echipament fotografic
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
55956 MDL
ID
39f52f02-6a9b-401f-9bed-6e8b3ad36986
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
55,956.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 16:02:03 - 24.11.2021 15:35:00
19.11.2021 16:02:03 - 24.11.2021 15:35:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 15:35:00 - 30.11.2021 15:35:00
24.11.2021 15:35:00 - 30.11.2021 15:35:00