- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse petroliere pentru necesitățile Primăriei m. Soroca a.2022
Produse petroliere pentru necesitățile Primăriei m. Soroca a.2022
Produse petroliere pentru necesitățile Primăriei m. Soroca a.2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria municipiului Soroca
Codul fiscal/IDNO
1007601001514
Adresa
3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
Ștefan cel Mare ,5
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
SencoValentina Senco
Telefonul de contact
023083463
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 12:57:50
Ultima modificare
19.11.2021 13:02:18
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse petroliere pentru necesitățile Primăriei m. Soroca a.2022
Produse petroliere pentru necesitățile Primăriei m. Soroca a.2022
Statut
Activ
Valoarea estimată
1128571 MDL
ID
258b3b2f-8c2b-4794-a8de-9b1121d8cb01
Pas minim
1128.57
Termen de valabilitate al contractului
De la 11.12.2021 13:00:35 Până la 29.12.2022 13:00:35
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 10.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Produse petroliere pentru necesitățile Primăriei m. Soroca a.2022
1128571 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,128,571.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 13:02:18 - 29.11.2021 10:00:00
19.11.2021 13:02:18 - 29.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.11.2021 10:00:00 - 09.12.2021 10:00:00
29.11.2021 10:00:00 - 09.12.2021 10:00:00