- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse lactate pentru Scoala Profesionala nr. 10
Produse lactate pentru Scoala Profesionala nr. 10
Produse lactate pentru Scoala Profesionala nr. 10
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Şcoala Profesională nr.10, mun. Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1008600014114
Adresa
2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Otovasca, 27
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 12:10:48
Ultima modificare
19.11.2021 12:15:29
MTender ID
Cod CPV
15500000-3
-
Produse lactate
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse lactate pentru Scoala Profesionala nr. 10
Produse lactate pentru Scoala Profesionala nr. 10
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Produse lactate pentru Scoala Profesionala nr. 10
25600 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
25,600.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 12:15:29 - 22.11.2021 11:00:00
19.11.2021 12:15:29 - 22.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 11:00:00 - 26.11.2021 08:00:00
22.11.2021 11:00:00 - 26.11.2021 08:00:00