- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Procurarea produselor alimentare pentru instituțiile bugetare subordonate primăriei comunei Gotești, r-nul Cantemir
Procurarea produselor alimentare pentru instituțiile bugetare subordonate primăriei comunei Gotești, r-nul Cantemir
Procurarea produselor alimentare pentru instituțiile bugetare subordonate primăriei comunei Gotești, r-nul Cantemir
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI GOTESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601004858
Adresa
7326,
MOLDOVA,
s.Goteşti,
Cantemir,
str. Stefan cel Mare nr.22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 12:05:32
Ultima modificare
19.11.2021 12:55:15
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Peste
Peste
Statut
Activ
Valoarea estimată
18400 MDL
ID
38bf37f9-671a-4526-829c-c4f2e438f864
Pas minim
184
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.12.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Carne
Carne
Statut
Activ
Valoarea estimată
135000 MDL
ID
054dbf38-38a9-44d1-8779-2715c65074cd
Pas minim
1350
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.12.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Produse lactate
Produse lactate
Statut
Activ
Valoarea estimată
159600 MDL
ID
614ed6e1-944a-4d1a-b3dd-af0ace339305
Pas minim
1596
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.12.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Produse de panificatie
Produse de panificatie
Statut
Activ
Valoarea estimată
38700 MDL
ID
c2b50986-78e2-421d-be1f-81c7d17778a8
Pas minim
387
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.12.2021 14:55:30
Denumirea lotului : Diverse produse alimentare
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată
100000 MDL
ID
459e2efa-1dbc-4088-9a1d-84c89d45133e
Pas minim
1000
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.12.2021 15:14:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Peste
18400 MDL
Denumirea lotului : Carne
135000 MDL
Denumirea lotului : Diverse produse alimentare
100000 MDL
Denumirea lotului : Produse lactate
159600 MDL
Denumirea lotului : Produse de panificatie
38700 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
451,700.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 12:52:14 - 24.11.2021 09:00:00
19.11.2021 12:52:14 - 24.11.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 09:00:00 - 01.12.2021 09:00:00
24.11.2021 09:00:00 - 01.12.2021 09:00:00