- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de întretinere a drumurilor locale pe teritoriul raionului Hîncesti (pe timp de iarnă)
Lucrări de întretinere a drumurilor locale pe teritoriul raionului Hîncesti (pe timp de iarnă)
Lucrări de întretinere a drumurilor locale pe teritoriul raionului Hîncesti (pe timp de iarnă)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Hincesti
Codul fiscal/IDNO
1010601000070
Adresa
3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
Str. M. Hincu, 138
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 11:08:01
Ultima modificare
19.11.2021 11:20:02
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de întretinere a drumurilor locale pe teritoriul raionului Hîncesti (pe timp de iarnă)
Lucrări de întretinere a drumurilor locale pe teritoriul raionului Hîncesti (pe timp de iarnă)
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de întretinere a drumurilor locale pe teritoriul raionului Hîncesti (pe timp de iarnă)
1063056 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,063,056.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 11:20:02 - 24.11.2021 11:00:00
19.11.2021 11:20:02 - 24.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 11:00:00 - 02.12.2021 11:00:00
24.11.2021 11:00:00 - 02.12.2021 11:00:00