- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Carne proaspătă pentru IP Scoala Profesionala nr.10
Carne proaspătă pentru IP Scoala Profesionala nr.10
Carne proaspătă pentru IP Scoala Profesionala nr.10
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Şcoala Profesională nr.10, mun. Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1008600014114
Adresa
2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Otovasca, 27
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 11:06:09
Ultima modificare
23.11.2021 18:33:56
MTender ID
Cod CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Carne proaspătă pentru IP Scoala Profesionala nr.10
Carne proaspătă pentru IP Scoala Profesionala nr.10
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
79000 MDL
ID
dc8d62be-f0a1-4a2e-8cea-f09dde840d56
Documentele procedurii de achiziție
Cite zile o sa fie durata prin procedura pentru achizitii?
23.11.2021 10:11
Răspuns la clarificare: Buna ziua! Am plasat pe platforma un Anunt pentru realizarea unui contract de valoare mica. Perioada de depunere a ofertelor este 22.11.2021-25.11.2021. Oferta cu cel mai mic pret si atasarea documentelor obligatorie va fi declarat cistigatorul (in termenii stabiliti de legea 131).
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
79,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 11:12:16 - 26.11.2021 10:11:16
19.11.2021 11:12:16 - 26.11.2021 10:11:16
Perioada de depunere a ofertelor:
26.11.2021 10:11:16 - 30.11.2021 00:11:16
26.11.2021 10:11:16 - 30.11.2021 00:11:16