- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de asigurare auto (RCA)
Pentru necesitățile penitenciarului
Pentru necesitățile penitenciarului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul Nr.4 Cricova
Codul fiscal/IDNO
1006601003533
Adresa
MD-2084,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str. Lucefărul 9
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 10:50:06
Ultima modificare
19.11.2021 10:58:22
MTender ID
Cod CPV
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de asigurare auto (RCA)
Pentru necesitățile penitenciarului
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.pdf
Servicii de asigurare auto (RCA).
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 10:58:22
anunt de participare asigurare.docx
Servicii de asigurare auto (RCA)
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 10:58:22
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de asigurare auto (RCA)
14000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
14,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 10:58:22 - 20.11.2021 11:00:00
19.11.2021 10:58:22 - 20.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.11.2021 11:00:00 - 23.11.2021 11:00:00
20.11.2021 11:00:00 - 23.11.2021 11:00:00