- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Procurarea legumelor și fructelor_pentru instituțiile bugetare subordonate primăriei comunei Gotești, r-nul Cantemir
Procurarea legumelor și fructelor_pentru instituțiile bugetare subordonate primăriei comunei Gotești, r-nul Cantemir
Procurarea legumelor și fructelor_pentru instituțiile bugetare subordonate primăriei comunei Gotești, r-nul Cantemir
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI GOTESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601004858
Adresa
7326,
MOLDOVA,
s.Goteşti,
Cantemir,
str. Stefan cel Mare nr.22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 10:29:46
Ultima modificare
19.11.2021 11:40:28
MTender ID
Cod CPV
15300000-1
-
Fructe, legume şi produse conexe
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Legume și fructe
Legume și fructe
Statut
Activ
Valoarea estimată
80000 MDL
ID
a4b71aa5-8799-4baf-827d-be192c134bfa
Pas minim
800
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 29.06.2022 08:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Legume și fructe
80000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
80,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 11:40:28 - 24.11.2021 09:00:00
19.11.2021 11:40:28 - 24.11.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 09:00:00 - 01.12.2021 09:00:00
24.11.2021 09:00:00 - 01.12.2021 09:00:00