- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipament pentru sistemul fotovoltaic pentru necesitățile Proiectului "Ameliorarea transportului public transfrontalier folosind autobuze electrice alimentate cu energie regenerabilă / Improving the cross-border public transportation using electric buses with renewable еnеrgу", Асrоnim ELBUS
Echipament pentru sistemul fotovoltaic pentru necesitățile Proiectului "Ameliorarea transportului public transfrontalier folosind autobuze electrice alimentate cu energie regenerabilă / Improving the cross-border public transportation using electric buses with renewable еnеrgу", Асrоnim ELBUS
Echipament pentru sistemul fotovoltaic pentru necesitățile Proiectului "Ameliorarea transportului public transfrontalier folosind autobuze electrice alimentate cu energie regenerabilă / Improving the cross-border public transportation using electric buses with renewable еnеrgу", Асrоnim ELBUS
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Instituția Publică „Universitatea Tehnică a Moldovei”
Codul fiscal/IDNO
1007600001506
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Stefan cel Mare nr. 168
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 16:56:17
Ultima modificare
30.11.2021 17:00:00
MTender ID
Cod CPV
09300000-2
-
Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : LOT 1 Acumulator cu gel
LOT 1 Acumulator cu gel
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
16600 MDL
ID
d77188ac-2bf0-451f-a421-6f8d8a80e3a6
Denumirea lotului : LOT 2 Module și accesorii fotovoltaice
LOT 2 Module și accesorii fotovoltaice
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
28300 MDL
ID
fb5525dd-66da-44c8-a54e-d93995ef7a88
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
44,900.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 17:16:48 - 24.11.2021 16:00:00
18.11.2021 17:16:48 - 24.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 16:00:00 - 30.11.2021 17:00:00
24.11.2021 16:00:00 - 30.11.2021 17:00:00