- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
servicii de editare
servicii de editare
servicii de editare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Codul fiscal/IDNO
1018601000021
Adresa
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 15:43:30
Ultima modificare
18.11.2021 16:27:00
MTender ID
Cod CPV
79900000-3
-
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : servicii de editare (Rapoarte statistice)
servicii de editare (Rapoarte statistice)
Statut
Activ
Valoarea estimată
16500 MDL
ID
fb0fd06b-ece6-4956-8c0f-eef60f1fc7d0
Pas minim
165
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:24:56 Până la 30.12.2021 16:24:56
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : servicii de editare (Rapoarte statistice)
16500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
16,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 16:27:00 - 21.11.2021 16:00:00
18.11.2021 16:27:00 - 21.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.11.2021 16:00:00 - 24.11.2021 16:00:00
21.11.2021 16:00:00 - 24.11.2021 16:00:00