- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse lactate
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : 1. Lapte de vacă pasteurizat
(pungă polietilenă) 2.5 % 1000 ml. Termenul de valabilitate 96 ore
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:08:22 Până la 30.12.2022 15:08:22
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 09:00:00
Denumirea lotului : 2. Chefir
2.5 % 0.5 l (pungă polietilenă). Termenul de valabilitate 21 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:10:03 Până la 30.12.2022 15:10:03
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 09:18:30
Denumirea lotului : 3. Lapte de vacă
(tetra-clasick) 2.5 %; 0.5 l. Termenul de valabilitate 96 ore.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:13:15 Până la 30.12.2022 15:13:15
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 09:37:00
Denumirea lotului : 4. Chefir (tetra-pak cu dop)
0.5 l; 2.5 % Termenul de valabilitate 21 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:14:38 Până la 30.12.2022 15:14:38
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 09:55:30
Denumirea lotului : 5. Chefir (tetra-pak cu dop)
0.5 l; 0 %. Termenul de valabilitate 21 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:17:06 Până la 30.12.2022 15:17:06
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 10:14:00
Denumirea lotului : 6. Chefir cu bifidobacterii
1/200 g 2.5 % (pahar). Termenul de valabilitate 5 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:20:34 Până la 30.12.2022 15:20:34
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 10:32:30
Denumirea lotului : 7. Lapte covăsit 4%,.
sticlă PET,1/415g. Termenul de valabilitate 5 zile
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:20:45 Până la 30.12.2022 15:20:45
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 10:51:00
Denumirea lotului : 8. Smântână 20%
1/400 (pahar). Termenul de valabilitate 21 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:28:02 Până la 30.12.2022 15:28:02
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 11:09:30
Denumirea lotului : 9. Smântână 20%
1/900 (găleată). Termenul de valabilitate 25 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:30:31 Până la 30.12.2022 15:30:31
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 11:28:00
Denumirea lotului : 10. Frișcă pentru cafea 10 %
(set 10 bucx9.8g). Termenul de valabilitate 180 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:32:03 Până la 30.12.2022 15:32:03
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 11:46:30
Denumirea lotului : 11. Iaurt cu căpșuni, piersici, vișină, fructe de pădure,banană, mere-pere
1.5 %, 115 g (pahar). Termenul de valabilitate 40 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:33:08 Până la 30.12.2022 15:33:08
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 12:05:00
Denumirea lotului : 12. Iaurt în două straturi cu căpșună, kiwi, piersic-maracuia
3.2 %, 115 g (pahar). Termenul de valabilitate 40 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:34:53 Până la 30.12.2022 15:34:53
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 12:23:30
Denumirea lotului : 13. Iaurt de băut cu căpșuni, piersici, afine
2.5 %, 290 g (sticla pet). Termenul de valabilitate 40 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:36:23 Până la 30.12.2022 15:36:23
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 12:42:00
Denumirea lotului : 14. Desert de Iaurt cu căpșuni, cereale, piersici, multifruct,
2.5 % 1/500 g (tetra-pak cu dop). Termenul de valabilitate 21 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:39:04 Până la 30.12.2022 15:39:04
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:00:30
Denumirea lotului : 15. Iaurt cu persici-ananas, căpșună-zmeură, fructe de pădure, afine
2.6 %, 1/100g (4 buc/set) (pahar). Termenul de valabilitate 200 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:43:50 Până la 30.12.2022 15:43:50
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:19:00
Denumirea lotului : 16. Iaurt în stil grecesc
5% pahar 180g. Termenul de valabilitate 14 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:45:19 Până la 30.12.2022 15:45:19
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:37:30
Denumirea lotului : 17. Iaurt caise, zmeură, piersic, căpșună, fructe de pădure
2.5% (pahar) 140g. Termenul de valabilitate 10 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:46:25 Până la 30.12.2022 15:46:25
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:56:00
Denumirea lotului : 18. Desert de iaurt pere-lime, ananas-maracuia,căpșună,multifruct,musli
2.5% 400g. Termenul de valabilitate 21 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:47:46 Până la 30.12.2022 15:47:46
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 14:14:30
Denumirea lotului : 19. Desert cu visine, căpșuni, piersici, afine
3.4 % 1/400 g. Termenul de valabilitate 30 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:49:20 Până la 30.12.2022 15:49:20
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 14:33:00
Denumirea lotului : 20. Desert cu căpșună-kiwi, cocos, piersic, banană, vișină și glazură de ciocolată
3.4 % 1/400 g. Termenul de valabilitate 30 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:51:54 Până la 30.12.2022 15:51:54
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 14:51:30
Denumirea lotului : 21. Brânzică glazurată cu cocos, lapte condensat, vișină, căpșuni
15 %, 1/36 g. Termenul de valabilitate 25 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:53:18 Până la 30.12.2022 15:53:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:10:00
Denumirea lotului : 22. Brânzică glazurată pe biscuit cu împlutură de fragi, lapte condensat, vișină ,vanilie
15 %, 1/50 g. Termenul de valabilitate 25 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:54:57 Până la 30.12.2022 15:54:57
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:28:30
Denumirea lotului : 23. Brânză de vaci 0.2 %
450 g. Termenul de valabilitate 30 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:57:53 Până la 30.12.2022 15:57:53
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 10:00:00
Denumirea lotului : 24. Brânză de vaci 9 %
450 g. Termenul de valabilitate 30 zile
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:59:16 Până la 30.12.2022 15:59:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 10:18:30
Denumirea lotului : 25. Brânză de vaci 5 %
250 g pergam. Termenul de valabilitate 96 ore
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:00:31 Până la 30.12.2022 16:00:31
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 10:37:00
Denumirea lotului : 26. Airan
(băutură acidolactice) 1% sticlă PET 415 g. Termenul de valabilitate 14 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:01:51 Până la 30.12.2022 16:01:51
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 10:55:30
Denumirea lotului : 27. Chefir
2.5% sticla PET 415 g. Termenul de valabilitate 5 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:03:03 Până la 30.12.2022 16:03:03
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 11:14:00
Denumirea lotului : 28. Cascaval Edamski mini
45,5 %, (ambalaj ~350g). Termenul de valabilitate 75 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:04:14 Până la 30.12.2022 16:04:14
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 11:32:30
Denumirea lotului : 29. Cascaval Rossiskii
50 %,~200-300 g ambalat. Termenul de valabilitate 90 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:05:40 Până la 30.12.2022 16:05:40
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 11:51:00
Denumirea lotului : 30. Cascaval de Olanda
45 %, (ambalat de la 1-2.0 kg). Termenul de valabilitate 90zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:11:52 Până la 30.12.2022 16:11:52
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 12:09:30
Denumirea lotului : 31. Cascaval Edam mini
45,5 %, (ambalat de la 1-1.2 kg). Termenul de valabilitate 151 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:13:28 Până la 30.12.2022 16:13:28
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 12:28:00
Denumirea lotului : 32. Cașcaval topit felii cu frișcă
40 %, 1/150 g. Termenul de valabilitate 240 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:19:43 Până la 30.12.2022 16:19:43
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 12:46:30
Denumirea lotului : 33. Cașcaval topit felii cu șuncă
40 %, 1/150 g. Termenul de valabilitate 240 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:21:10 Până la 30.12.2022 16:21:10
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:05:00
Denumirea lotului : 34. Cașcaval topit cu frișcă
45 %, 1/50 g. Termenul de valabilitate 240 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:30:11 Până la 30.12.2022 16:30:11
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:23:30
Denumirea lotului : 35. Cașcaval topit cu șuncă
45%, 1/50 g. Termenul de valabilitate 240 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:32:40 Până la 30.12.2022 16:32:40
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:42:00
Denumirea lotului : 36. Cremă de brânză cu coacăză, căpșună, vișină, piersici, (pahar)
1/250 g, 5 %. Termenul de valabilitate 84 ore.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:35:19 Până la 30.12.2022 16:35:19
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 14:00:30
Denumirea lotului : 37. Cremă de brânză cu vanilie,căpșună/banan, zmeură (pahar)
1/150 g, 5 %. Termenul de valabilitate 84 ore.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:36:44 Până la 30.12.2022 16:36:44
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 14:19:00
Denumirea lotului : 38. Brânzică dulce cu stafide, caise
4 %, 1/100 g (pergam). Termenul de valabilitate 84 ore
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 16:54:35 Până la 30.12.2022 16:54:35
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 14:37:30
Denumirea lotului : 39. Brânzică dulce cu prune, vanilie
7 %, 1/100 g (pergam). Termenul de valabilitate 84 ore
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 17:02:56 Până la 30.12.2022 17:02:56
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 14:56:00
Denumirea lotului : 40. Cașcaval topit classic, cu șuncă, (pahar)
35%, 1/100 g. Termenul de valabilitate 25 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 17:04:00 Până la 30.12.2022 17:04:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:14:30
Denumirea lotului : 41. Unt de smîntînă dulce "Crestianscoe"
72.5 %, 1/200 g (folie de aluminiu). Temperatura de păstrare 0-4 ºC 45 zile; -18º C 270 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 17:05:22 Până la 30.12.2022 17:05:22
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:33:00
Denumirea lotului : 42. Brânză de vaci
9 %, 1/500 g (peliculă). Termenul de valabilitate 84 ore.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 17:07:03 Până la 30.12.2022 17:07:03
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 11:00:00
Denumirea lotului : 43. Brânză de vaci granulat 4%
(pahar) 1/400 g. Termenul de valabilitate 96 ore
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 17:08:27 Până la 30.12.2022 17:08:27
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 11:18:30
Denumirea lotului : 44. Brânză de vaci granulat 5%
(pahar) 1/200 g. Termenul de valabilitate 96 ore
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 17:11:17 Până la 30.12.2022 17:11:17
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 11:37:00
Denumirea lotului : 45. Brânză de vaci granulat 6%
(pahar) 1/200 g. Termenul de valabilitate 96 ore
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 17:14:33 Până la 30.12.2022 17:14:33
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 11:55:30
Denumirea lotului : 46. Brânză din lapte de vacă pasteurizat
cu cheag și grăsimi vegetale în sălămură, ambalat, 1.0 kg. Termenul de valabilitate 12 luni.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 17:17:08 Până la 30.12.2022 17:17:08
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 12:14:00
Denumirea lotului : 47. Brânză din lapte de vacă pasteurizat
cu cheag și grăsimi vegetale în sălămură, ambalat, 2.0 kg. Termenul de valabilitate 12 luni.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 17:18:57 Până la 30.12.2022 17:18:57
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 12:32:30
Denumirea lotului : 48. Smântână 20 %,
1/230 (pahar). Termenul de valabilitate 7 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 17:22:26 Până la 30.12.2022 17:22:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 12:51:00
Denumirea lotului : 49. Brânzică 26 % glazurată cu: cacao-lapte concentrat; vanilie- lapte concentrat; vanilie - cafea; 1/50 g.
Termenul de valabilitate: 10 zile la temperatura de 0 – 6ºC, 30 zile – 18ºC.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 17:24:26 Până la 30.12.2022 17:24:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:09:30
Denumirea lotului : 50. Frișcă 31,5 %
1,0 l. Termenul de valabilitate 210 zile.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 17:29:58 Până la 30.12.2022 17:29:58
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:28:00
Denumirea lotului : 51. Mozzarella din lapte de vacă, pasteurizat, cu cheag, în saramură,
cutie masă plastic, masa netă 400 g. Termenul de valabilitate 14 zile
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 17:31:11 Până la 30.12.2022 17:31:11
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:46:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA18.11.2021 17:32:59 - 23.11.2021 10:30:00
23.11.2021 10:30:00 - 26.11.2021 10:30:00