- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de evacuare, tratare prin autoclavare a deseurilor medicale
Servicii de evacuare, tratare prin autoclavare a deseurilor medicale
Servicii de evacuare, tratare prin autoclavare a deseurilor medicale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCMS MPS
Codul fiscal/IDNO
1003600150716
Adresa
2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 14:47:37
Ultima modificare
18.11.2021 14:52:35
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de evacuare, tratare prin autoclavare a deseurilor medicale
Conform anuntului de participare
Documentele procedurii de achiziție
documente standart deseuri medicale
Obligatoriu
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
18.11.2021 14:52:35
Anunt de participare deseuri medicale
Obligatoriu
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
18.11.2021 14:52:35
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de evacuare, tratare prin autoclavare a deseurilor medicale
279000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
279,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 14:52:35 - 28.11.2021 09:00:00
18.11.2021 14:52:35 - 28.11.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.11.2021 09:00:00 - 08.12.2021 09:30:00
28.11.2021 09:00:00 - 08.12.2021 09:30:00