- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reagenți și consumabile de laborator pentru anul 2022 (repetat)
Reagenți și consumabile de laborator pentru anul 2022 (repetat)
Reagenți și consumabile de laborator pentru anul 2022 (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Boli Contagioase de Copii
Codul fiscal/IDNO
1003600152570
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Lomonosov 49
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 14:37:40
Ultima modificare
18.11.2021 15:03:12
MTender ID
Cod CPV
33696500-0
-
Reactivi de laborator
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reagenți pentru Analizorul complet automat de hematologie PENTRA ES 60
Reagenți pentru Analizorul complet automat de hematologie PENTRA ES 60
Statut
Activ
Valoarea estimată
146772 MDL
ID
7e3b0c1b-b633-4c9c-98c8-40daf18c581b
Pas minim
1467.72
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Transponder 500
Transponder 500
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
25200 MDL
ID
33763b84-8649-4c01-bd17-3c8f24591f23
Pas minim
252
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 15:18:30
Denumirea lotului : Citrat de Na 5%
Citrat de Na 5%
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
83.4 MDL
ID
106c89ab-1cba-4a02-908c-0c0a8916263f
Pas minim
0.83
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 15:37:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare reagenti si consumabile de laborator 2022 (repetat).semnat.pdf
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
18.11.2021 14:55:13
documentatia standard reagenti si consumabile de laborator 2022 (repetat).semnat.pdf
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
18.11.2021 14:55:13
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reagenți pentru Analizorul complet automat de hematologie PENTRA ES 60
146772 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
172,055.40
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 14:55:13 - 23.11.2021 18:00:43
18.11.2021 14:55:13 - 23.11.2021 18:00:43
Perioada de depunere a ofertelor:
23.11.2021 18:00:43 - 30.11.2021 18:00:00
23.11.2021 18:00:43 - 30.11.2021 18:00:00