- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reactivi și consumabile pentru investigații imunologice și bacteriologice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1//Reactivi și consumabile compatibile cu dispozitivul Cobas E411.
Lot 1//Reactivi și consumabile compatibile cu dispozitivul Cobas E411.
Denumirea lotului : Lot 2//Reactivi și consumabile compatibile cu dispozitivul HIPRO
Lot 2//Reactivi și consumabile compatibile cu dispozitivul HIPRO
Denumirea lotului : Lot 3//Reactive pentru aparatul BACTEC
Lot 3//Reactive pentru aparatul BACTEC
Denumirea lotului : Lot 4//Reactive pentru aparatul BioFire FilmArray
Lot 4//Reactive pentru aparatul BioFire FilmArray
Denumirea lotului : Lot 5//Paneluri si consumabile pentru analizatorul MicroScan WalkAway 96
Lot 5//Paneluri si consumabile pentru analizatorul MicroScan WalkAway 96
Denumirea lotului : Lot 6//ABCDE
Lot 6//ABCDE
Denumirea lotului : Lot 7//Sistem pentru hemocultura cu seringa individuala)
Lot 7//Sistem pentru hemocultura cu seringa individuala)
Denumirea lotului : Lot 8//Agar nutritiv (36,0 gr sau 39,0 gr la 1,0 litru)
Lot 8//Agar nutritiv (36,0 gr sau 39,0 gr la 1,0 litru)
Denumirea lotului : Lot 9//Biotest pt controlul sterilizarii de caldura plus mediu
Lot 9//Biotest pt controlul sterilizarii de caldura plus mediu
Denumirea lotului : Lot 10//Bismut-sulfit-agar (proporţia 50 gr la 1.0 litru)
Lot 10//Bismut-sulfit-agar (proporţia 50 gr la 1.0 litru)
Denumirea lotului : Lot 11//Saburo bulion
Lot 11//Saburo bulion
Denumirea lotului : Lot 12//Bulion nutritiv
Lot 12//Bulion nutritiv
Denumirea lotului : Lot 13//Arginin L (cda)
Lot 13//Arginin L (cda)
Denumirea lotului : Lot 14//Columbia agar
Lot 14//Columbia agar
Denumirea lotului : Lot 15//Mediu tioglicolic
Lot 15//Mediu tioglicolic
Denumirea lotului : Lot 16//Enterococc agar (42,0 gr la 1,0 litru )
Lot 16//Enterococc agar (42,0 gr la 1,0 litru )
Denumirea lotului : Lot 17//Glucoza (C6H1206)
Lot 17//Glucoza (C6H1206)
Denumirea lotului : Lot 18//Sistem de transport steril fara carbon (AMIES)
Lot 18//Sistem de transport steril fara carbon (AMIES)
Denumirea lotului : Lot 19// Lactoza (C12H22011 x H2O)
Lot 19// Lactoza (C12H22011 x H2O)
Denumirea lotului : Lot 20//Mannitol Salt 2 agar
Lot 20//Mannitol Salt 2 agar
Denumirea lotului : Lot 21//Mediu Cligler Iron Agar
Lot 21//Mediu Cligler Iron Agar
Denumirea lotului : Lot 22//Mediu Endo
Lot 22//Mediu Endo
Denumirea lotului : Lot 23//Mediu Muller-Hinton
Lot 23//Mediu Muller-Hinton
Denumirea lotului : Lot 24//Mediu Saburo-agar
Lot 24//Mediu Saburo-agar
Denumirea lotului : Lot 25//Mediu selenit din 2 componente (A-500gr și B - 100gr.)
Lot 25//Mediu selenit din 2 componente (A-500gr și B - 100gr.)
Denumirea lotului : Lot 26//Mediu Simons
Lot 26//Mediu Simons
Denumirea lotului : Lot 27//Ureea dupa Preus
Lot 27//Ureea dupa Preus
Denumirea lotului : Lot 28//SS agar
Lot 28//SS agar
Denumirea lotului : Lot 29//Mediu Hiu Leifsena
Lot 29//Mediu Hiu Leifsena
Denumirea lotului : Lot 30//Agar Hromogen candida
Lot 30//Agar Hromogen candida
Denumirea lotului : Lot 31//Pepton Fermentativ
Lot 31//Pepton Fermentativ
Denumirea lotului : Lot 32//Maltosa (cpc)
Lot 32//Maltosa (cpc)
Denumirea lotului : Lot 33//Rezorcin
Lot 33//Rezorcin
Denumirea lotului : Lot 34//Clorura de lizin(L)
Lot 34//Clorura de lizin(L)
Denumirea lotului : Lot 35//Plasma de iepure
Lot 35//Plasma de iepure
Denumirea lotului : Lot 36//Polivalentă Sh. Flexneri I-IV, Sh.sonnei
Lot 36//Polivalentă Sh. Flexneri I-IV, Sh.sonnei
Denumirea lotului : Lot 37//Rondele cu antibiotice
Lot 37//Rondele cu antibiotice
Denumirea lotului : Lot 38//Rondele pu determinarea oxidazei
Lot 38//Rondele pu determinarea oxidazei
Denumirea lotului : Lot 39//Rondelele cu bacitracin
Lot 39//Rondelele cu bacitracin
Denumirea lotului : Lot 40//Rondelele cu bila
Lot 40//Rondelele cu bila
Denumirea lotului : Lot 41//Rondelele cu optohin
Lot 41//Rondelele cu optohin
Denumirea lotului : Lot 42//Rondele cu saponin
Lot 42//Rondele cu saponin
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 43// Saponin (pulbere)
Lot 43// Saponin (pulbere)
Denumirea lotului : Lot 44//Indicator pH (0-12)
Lot 44//Indicator pH (0-12)
Denumirea lotului : Lot 45//Standart de turbeditate McFarland set
Lot 45//Standart de turbeditate McFarland set
Denumirea lotului : Lot 46//Acid ortofosforic H3PO4 min.85%
Lot 46//Acid ortofosforic H3PO4 min.85%
Denumirea lotului : Lot 47//Acid acetic glacial (CH3COOH)
Lot 47//Acid acetic glacial (CH3COOH)
Denumirea lotului : Lot 48//HCl concentrat
Lot 48//HCl concentrat
Denumirea lotului : Lot 49//Phenylalanin Agar FAD
Lot 49//Phenylalanin Agar FAD
Denumirea lotului : Lot 50//NaOH
Lot 50//NaOH
Denumirea lotului : Lot 51//Albastru de metilen (pulbere)
Lot 51//Albastru de metilen (pulbere)
Denumirea lotului : Lot 52//Hîrtie de filtru
Lot 52//Hîrtie de filtru
Denumirea lotului : Lot 53//Hîrtie termorezistentă
Lot 53//Hîrtie termorezistentă
Denumirea lotului : Lot 54//Cană ceramică 1L
Lot 54//Cană ceramică 1L
Denumirea lotului : Lot 55//Container steril din polipropilen cu lopățică
Lot 55//Container steril din polipropilen cu lopățică
Denumirea lotului : Lot 56//Anse sterile din polestirol 10 mkl (20 buc)
Lot 56//Anse sterile din polestirol 10 mkl (20 buc)
Denumirea lotului : Lot 57//Pipete gradate terminale 1 ml, de unica folosinţă (sterile)
Lot 57//Pipete gradate terminale 1 ml, de unica folosinţă (sterile)
Denumirea lotului : Lot 58//Cutie Petri (autor), din sticlă, Ø 11 cm, H2,5cm
Lot 58//Cutie Petri (autor), din sticlă, Ø 11 cm, H2,5cm
Denumirea lotului : Lot 59//Cutii Petri de o singura folosinta sterile
Lot 59//Cutii Petri de o singura folosinta sterile
Denumirea lotului : Lot 60//Marcher pentru sticla subtire
Lot 60//Marcher pentru sticla subtire
Denumirea lotului : Lot 61//Perie p/t curăţare 19*89 mm
Lot 61//Perie p/t curăţare 19*89 mm
Denumirea lotului : Lot 62//Perie p/t curăţare eprubete 381ml
Lot 62//Perie p/t curăţare eprubete 381ml
Denumirea lotului : Lot 63//Spertieră 100ml
Lot 63//Spertieră 100ml
Denumirea lotului : Lot 64//Stative 20 locuri
Lot 64//Stative 20 locuri
Denumirea lotului : Lot 65//Stative 40 locuri
Lot 65//Stative 40 locuri
Denumirea lotului : Lot 66//Tampon nesteril
Lot 66//Tampon nesteril
Denumirea lotului : Lot 67//Tampon steril in eprubetă din polisterol, in ambalaj individual
Lot 67//Tampon steril in eprubetă din polisterol, in ambalaj individual
Denumirea lotului : Lot 68//Tampon steril in ambalaj individual
Lot 68//Tampon steril in ambalaj individual
Denumirea lotului : Lot 69//TCS Staphylococcus aureus ATCC 29213 (fl.10 discuri)
Lot 69//TCS Staphylococcus aureus ATCC 29213 (fl.10 discuri)
Denumirea lotului : Lot 70//TCS Pseudomonas aeruginosa ATCC 27853 (fl. 10 discuri)
Lot 70//TCS Pseudomonas aeruginosa ATCC 27853 (fl. 10 discuri)
Denumirea lotului : Lot 71//TCS Salmonella enterica sv Enteritidis ATCC 13076 (fl.10 discuri)
Lot 71//TCS Salmonella enterica sv Enteritidis ATCC 13076 (fl.10 discuri)
Denumirea lotului : Lot 72//TCS Shigella sonnei ATCC 29930 (fl.10 discuri) 382200000
Lot 72//TCS Shigella sonnei ATCC 29930 (fl.10 discuri) 382200000
Denumirea lotului : Lot 73//TCS Tulpina Escherichia coli ATCC 25922 (fl.10 discuri)
Lot 73//TCS Tulpina Escherichia coli ATCC 25922 (fl.10 discuri)
Denumirea lotului : Lot 74//TCS Candida albicans ATCC 10231 (fl.10 discuri)
Lot 74//TCS Candida albicans ATCC 10231 (fl.10 discuri)
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA18.11.2021 14:22:12 - 29.11.2021 10:30:00
29.11.2021 10:30:00 - 10.12.2021 13:00:00