- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
SERVICII DE FURNIZARE A ENERGIEI ELECTRICE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : SERVICII DE FURNIZARE A ENERGIEI ELECTRICE
SERVICII DE FURNIZARE A ENERGIEI ELECTRICE
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 11:24:37 Până la 30.12.2022 11:24:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 13.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
-
Documentaţie de atribuire
18.11.2021 11:30:28
19.11.2021 10:31
Răspuns la clarificare: Buna ziua ! 1369593- 380kV 7221458-220kv 7215916- 220 kV 7204847 - 220kV 7226666-220kV 7231523-220 kV
19.11.2021 14:44
Răspuns la clarificare: L131,art.68 alin 11 La achiziţia de bunuri şi servicii cu o valoare estimată mai mică de 800000 de lei şi de lucrări cu o valoare estimată mai mică de 2000000 de lei, autoritatea contractantă este drept să nu cear înă ofertanţilor garanţia de bună execuţie a contractului. Dacă autoritatea contractantă cere o astfel de garanţie, se vor respecta prevederile prezentului articol. Autoritatea contractanta nu a facut nici o gresala ca a cerut garantia de buna executie!!!
23.11.2021 09:17
Răspuns la clarificare: Nu avem nici o HG de marirea tarifului, Pentru acesta exista acord aditional !
24.11.2021 12:17
Răspuns la clarificare: Buna ziua! Sect 7. p.154 se efectuiaza din contul consumatorului noncasnic . Daca s-a incheiat termenul de verificare metrologica , pentru monofazate-8 ani si treifazate 4 ani (depinde te tipul contorului) .Sunt proceduri care necesita a fi desfasurate dupa desfasurarea licitatiei ,adica verificarea echipamentului de masurare si pasapartele metrologice .
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA18.11.2021 11:30:28 - 29.11.2021 10:30:00
29.11.2021 10:30:00 - 11.12.2021 11:00:00