- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Autovehicul
Autovehicul
Autovehicul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Pretura sectorului Rascani
Codul fiscal/IDNO
1007601009853
Adresa
MD-2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Kiev, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 10:45:44
Ultima modificare
23.11.2021 12:00:01
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Autovehicul
Autovehicu
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
140000 MDL
ID
f4b4d2f2-2345-4e7d-aef0-95aa902dc1cc
Pas minim
1400
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 11:12:32 Până la 31.12.2021 11:12:32
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
140,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 11:13:13 - 19.11.2021 12:00:35
18.11.2021 11:13:13 - 19.11.2021 12:00:35
Perioada de depunere a ofertelor:
19.11.2021 12:00:35 - 23.11.2021 12:00:00
19.11.2021 12:00:35 - 23.11.2021 12:00:00