- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse petroliere pentru anul 2022
Produse petroliere pentru anul 2022
Produse petroliere pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Clinica Universitară de Asistență Medicală Primară a USMF Nicolae Testemițanu
Codul fiscal/IDNO
1003600162881
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.31 August 1989, 137A
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Capmoale Veronica
Telefonul de contact
022-205-618
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 10:31:02
Ultima modificare
18.11.2021 10:33:36
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse petroliere
Produse petroliere
Statut
Activ
Valoarea estimată
29700 MDL
ID
0076366d-6203-4b79-a81f-d542f44e4ae0
Pas minim
300
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:33:25
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare produse petroliere 2022.semnat.pdf
-
Invitaţie de participare
18.11.2021 10:33:36
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Produse petroliere
29700 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
29,700.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 10:33:36 - 22.11.2021 16:00:00
18.11.2021 10:33:36 - 22.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 16:00:00 - 25.11.2021 16:00:00
22.11.2021 16:00:00 - 25.11.2021 16:00:00