- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
закупка оборудования для Дома культуры мун.Комрат
закупка оборудования для Дома культуры мун.Комрат
закупка оборудования для Дома культуры мун.Комрат
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Главное управление культуры и туризма Гагаузии
Codul fiscal/IDNO
1007601000698
Adresa
3805,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
ул.Победа,46
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 10:30:14
Ultima modificare
18.11.2021 10:45:04
MTender ID
Cod CPV
44200000-2
-
Структурные продукты
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : закупка оборудования для дома культуры мун.Комрат
1. доставка товара будет осуществляться продавцом по адресу АТО Гагаузия, мун.Комрат ул.Ленина,198 , здание Дома культуры мун.Комрат. Продавец обеспечит доставку товара в соответствии со всеми требованиями в срок до 22 декабря 2021 года.
Statut
Activ
Valoarea estimată
1176333 MDL
ID
e02c14b9-82f3-4077-872a-7b156e2d1968
Pas minim
2352.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.12.2021 10:44:57 Până la 31.12.2021 10:44:57
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 09.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
техническое задание (anexa 21,22,23).подписан.pdf
техническое задание
Specificații tehnice
18.11.2021 10:34:42
техническое задание (anexa 21,22,23).docx
техническое задание
Documentaţie de atribuire
18.11.2021 10:34:42
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : закупка оборудования для дома культуры мун.Комрат
1176333 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,176,333.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 10:34:42 - 28.11.2021 01:00:00
18.11.2021 10:34:42 - 28.11.2021 01:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.11.2021 01:00:00 - 08.12.2021 11:00:00
28.11.2021 01:00:00 - 08.12.2021 11:00:00