- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse alimentare pentru pacientii bolnavi de tuberculoza.( eliberat in baza tichetului de trimitere de la medicul specialist a serviciului AMSA )
Produse alimentare pentru pacientii bolnavi de tuberculoza.( eliberat in baza tichetului de trimitere de la medicul specialist a serviciului AMSA )
Produse alimentare pentru pacientii bolnavi de tuberculoza.( eliberat in baza tichetului de trimitere de la medicul specialist a serviciului AMSA )
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SR Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1003609150409
Adresa
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
Str.Nationala37
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 17:43:16
Ultima modificare
29.11.2021 09:00:01
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse alimentare pentru pacientii de tuberculoza
Produse alimentare pentru pacientii de tuberculoza
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
346449 MDL
ID
7044162f-2637-41d4-959b-0e5891fabfb5
Pas minim
3464.49
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
ds bunuri servicii omf 15_09_2021 tbc ungheni (3).semnat (3).pdf
-
Documentaţie de atribuire
17.11.2021 17:49:38
duae produse alimentare pacienti tbc. anul 2022 modif.pdf
-
Documentaţie de atribuire
17.11.2021 17:49:38
ordin_nr._99-52_a_din_15.02.17-_cu_privire_la_unele_interventii_de_crestere_a_aderentei_la_tratamentul_antituberculos_in_conditii_de_ambulator (1).pdf
-
Documentaţie de atribuire
17.11.2021 17:49:38
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
346,449.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 17:49:38 - 22.11.2021 10:00:00
17.11.2021 17:49:38 - 22.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 10:00:00 - 29.11.2021 09:00:00
22.11.2021 10:00:00 - 29.11.2021 09:00:00