- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de instalare a sistemului de condiționare și ventilare la Sectorul de poliție nr.4 a Inspectoratului de poliție Centru a Direcției de poliție mun. Chișinău, bd. Iu. Gagarin 3 a Inspectoratului General al Poliției.
Lucrări de instalare a sistemului de condiționare și ventilare la Sectorul de poliție nr.4 a Inspectoratului de poliție Centru a Direcției de poliție mun. Chișinău, bd. Iu. Gagarin 3 a Inspectoratului General al Poliției.
Lucrări de instalare a sistemului de condiționare și ventilare la Sectorul de poliție nr.4 a Inspectoratului de poliție Centru a Direcției de poliție mun. Chișinău, bd. Iu. Gagarin 3 a Inspectoratului General al Poliției.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Corduneanu Elena
Telefonul de contact
022-868-066
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 17:31:30
Ultima modificare
17.11.2021 17:34:25
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de instalare a sistemului de condiționare și ventilare la Sectorul de poliție nr.4 a Inspectoratului de poliție Centru a Direcției de poliție mun. Chișinău, bd. Iu. Gagarin 3 a Inspectoratului General al Poliției.
Lucrări de instalare a sistemului de condiționare și ventilare la Sectorul de poliție nr.4 a Inspectoratului de poliție Centru a Direcției de poliție mun. Chișinău, bd. Iu. Gagarin 3 a Inspectoratului General al Poliției.
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de instalare a sistemului de condiționare și ventilare la Sectorul de poliție nr.4 a Inspectoratului de poliție Centru a Direcției de poliție mun. Chișinău, bd. Iu. Gagarin 3 a Inspectoratului General al Poliției.
182659.34 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
182,659.34
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 17:34:25 - 19.11.2021 16:30:47
17.11.2021 17:34:25 - 19.11.2021 16:30:47
Perioada de depunere a ofertelor:
19.11.2021 16:30:47 - 22.11.2021 16:30:00
19.11.2021 16:30:47 - 22.11.2021 16:30:00