- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Inventar moale
Inventar moale
Inventar moale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul medical al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000783
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi 25b
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Adelaida Nichiforova
Telefonul de contact
061076155
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 17:23:49
Ultima modificare
23.11.2021 11:15:17
MTender ID
Cod CPV
18100000-0
-
Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Echipament individual de protecție și de lucru pentru personalul medical
Echipament individual de protecție și de lucru pentru personalul medical
Statut
Activ
Valoarea estimată
389400 MDL
ID
13eedcc6-79ae-450f-b471-6624c2fde0ae
Pas minim
116.82
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.12.2021 17:51:19 Până la 25.12.2021 17:51:19
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.12.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Articole textile
Articole textile
Statut
Activ
Valoarea estimată
93000 MDL
ID
0983651c-4321-4ee6-a5d3-076657d1c92c
Pas minim
102.3
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.12.2021 17:52:47 Până la 25.12.2021 17:52:47
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.12.2021 15:18:30
Denumirea lotului : Echipament individual de protecție și de lucru
Echipament individual de protecție și de lucru
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
75360 MDL
ID
8277aaf0-ba02-42d6-97a1-16a443b8ebcd
Pas minim
97.97
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.12.2021 17:53:45 Până la 25.12.2021 17:53:45
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.12.2021 15:37:00
Documentele procedurii de achiziție
În atenția celor interesați,
Rog să anexați modelul pentru lotul 1.9 "Saboți specializați pentru personal".
Vă mulțumesc.
20.11.2021 19:37
Răspuns la clarificare: Model clasic se solicita.
Model clasic sint diferite va rog descriere
23.11.2021 11:21
Răspuns la clarificare: Bună ziua, consultați model atașat la documentul: Echipamente și descrierea.
Denumirea lotului : Articole textile
93000 MDL
Denumirea lotului : Echipament individual de protecție și de lucru pentru personalul medical
389400 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
557,760.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 17:54:12 - 25.11.2021 11:15:17
17.11.2021 17:54:12 - 25.11.2021 11:15:17
Perioada de depunere a ofertelor:
25.11.2021 11:15:17 - 01.12.2021 11:15:17
25.11.2021 11:15:17 - 01.12.2021 11:15:17