- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Aciziționarea sistemului de control al accesului
Aciziționarea sistemului de control al accesulu
Aciziționarea sistemului de control al accesulu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Batalion de comunicații și apărare cibernetică al Armatei Naționale
Codul fiscal/IDNO
1006601001296
Adresa
2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Șoseaua Hîncești 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 16:52:51
Ultima modificare
07.12.2021 10:39:27
MTender ID
Cod CPV
42900000-5
-
Diverse utilaje de uz general şi special
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Aciziționarea sistemului de control al accesulu
Aciziționarea sistemului de control al accesulu
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
42500 MDL
ID
6b62ad71-e075-40fa-8d7e-1b3cd5598c3e
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare sisteme de control al accesului.semnat.pdf
Aciziționarea sistemului de control al accesului
Documentaţie de atribuire
17.11.2021 16:55:29
Buna ziua conform caiet de sarcini nu este indicat Cititoarele de acces, E indicat doar Controlerul pentru 1 usa disponibil 2 cititoare, spuneti va rog totusi cum este planificat intrarea iesirea, cititor - cititor sau cititor - buton iesire. mersi
19.11.2021 12:19
Răspuns la clarificare: Buna ziua! Va multumesc pentru intrebare, in anuntul de participare este indicat cititor de acces in poziția 1.1, intarea iesirea se planifica cititor - buton iesire Va doresc o zi buna!
In caiet de sarcinei nu este indicat Contact magnetic deschidere usii, este necesar?
19.11.2021 12:22
Răspuns la clarificare: Buna ziua! Va multumesc pentru intrebare, in anuntul de participare este indicat Contact magnetic deschidere usii in poziția 1.3. Va doresc o zi buna!
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
42,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 16:55:29 - 22.11.2021 13:00:00
17.11.2021 16:55:29 - 22.11.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 13:00:00 - 24.11.2021 13:00:00
22.11.2021 13:00:00 - 24.11.2021 13:00:00