- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Studii de piaţă şi cercetare economică
Studii de piaţă şi cercetare economică
Studii de piaţă şi cercetare economică
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. Infocom
Codul fiscal/IDNO
1003600031291
Adresa
2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Bucuresti, nr. 68
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 16:20:11
Ultima modificare
17.11.2021 16:48:45
MTender ID
Cod CPV
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achizitia serviciilor de promovare
Serviciile de creare a identității vizuale a întreprinderii, a unui spot de imagine și a materialelor de promovare, pentru asigurarea îmbunătățiirii a viziunii asupra imaginii autoritatii contactante
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
100000 MDL
ID
28c866dc-2b14-461c-97d4-f1801fde6094
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 16:38:38 - 19.11.2021 17:00:00
17.11.2021 16:38:38 - 19.11.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
19.11.2021 17:00:00 - 23.11.2021 11:00:00
19.11.2021 17:00:00 - 23.11.2021 11:00:00