- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de spălarea lingeriei
Servicii de spălarea lingeriei
Servicii de spălarea lingeriei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1003600152743
Adresa
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 15:50:55
Ultima modificare
18.11.2021 11:54:07
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de spălarea lingeriei
Servicii de spălarea lingeriei
Documentele procedurii de achiziție
Vă rugăm să ne comunicați graficul de deservire... în ce zile ....intervalul orelor care trebuie să fie prestația.
18.11.2021 17:28
Răspuns la clarificare: Buna ziua! Este stipulat în anunțul de participare Termenii și condițiile de livrare/prestare/executare solicitați: Bunurile beneficiarului, de 2 ori în săptămînă, luni și vineri de la or. 8.00 pînă la or. 15.00, cu transportul operatorului.
Denumirea lotului : Servicii de spălarea lingeriei
120000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
120,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 15:57:26 - 21.11.2021 14:00:00
17.11.2021 15:57:26 - 21.11.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.11.2021 14:00:00 - 26.11.2021 09:00:00
21.11.2021 14:00:00 - 26.11.2021 09:00:00