- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii Subscription Adobe software (repetat)
Servicii Subscription Adobe software (repetat)
Servicii Subscription Adobe software (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Daniela Turtureanu
Telefonul de contact
022504891
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 15:30:37
Ultima modificare
17.11.2021 15:39:07
MTender ID
Cod CPV
72261000-2
-
Servicii de asistenţă pentru software
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii Subscription Adobe software (repetat)
Adobe Creative Cloud for teams All Apps ALL Multiple Platforms Multi European Languages Team Licensing Subscription 1 year, pentru 4 utilizatori
Statut
Activ
Valoarea estimată
65160 MDL
ID
6e73f87e-58f3-4a61-807b-5dc4c88f95c9
Pas minim
651.6
Termen de valabilitate al contractului
De la 13.12.2021 15:36:56 Până la 31.12.2021 15:36:56
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare.signed.pdf
Anunt de participare.pdf
Documentaţie de atribuire
17.11.2021 15:39:07
anexe la documentatia standard.signed.pdf
Anexe la Documentatia standard.pdf
Documentaţie de atribuire
17.11.2021 15:39:07
anexe la documentatia standard.docx
Anexe la Documentatia standard.word
Documentaţie de atribuire
17.11.2021 15:39:07
declaratie.signed.pdf
Declaratie privind confirmarea identitatii beneficiarilor efectivi.pdf
Documentaţie de atribuire
17.11.2021 15:39:07
declaratie.doc
Declaratie privind confirmarea identitatii beneficiarilor efectivi.word
Documentaţie de atribuire
17.11.2021 15:39:07
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii Subscription Adobe software (repetat)
65160 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
65,160.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 15:39:07 - 22.11.2021 10:00:00
17.11.2021 15:39:07 - 22.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 10:00:00 - 01.12.2021 10:00:00
22.11.2021 10:00:00 - 01.12.2021 10:00:00