- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Hârtie pentru tipărit
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Hârtie pentru tipărit
Hârtie pentru tipărit
Documentele procedurii de achiziție
17.11.2021 10:01
Răspuns la clarificare: Buna ziua , Perioada de executarea a contractului este 12 luni după semnarea. Ofertele sunt acceptate pentru un singur lot , Parametrii tehnice pentru hirtie multifunctionala pentru birou sunt (Hirtie de culoare alba, Densitatea 80gr/m2 , Dimensiune 210*297, Format ,A.4 , 500 file intr-o cutie)
17.11.2021 10:59
Răspuns la clarificare: Având în vedere că din momentul publicării anuntului de participarea și datei limite pentru depunerea ofertelor a fost acordat termenul suficient de 35 de zile, considerăm că aveti toata posibilitatea de a depuneți oferta calificata printr-o singură procedură.
17.11.2021 17:45
Răspuns la clarificare: Buna ziua softul nu permite divizarea în mai multe loturi la momentul actual , vă îndemnăm să depuneți oferta pentru un singur lot .
17.11.2021 18:04
Răspuns la clarificare: Licitația respectiva a fost divizata din start in mai multe loturi, softul la moment nu permite divizarea solicitata de dumnevoastră , vă îndemnăm să depuneți oferta pentru un singur lot .
18.11.2021 08:55
Răspuns la clarificare: În procedura deschisă, oricine poate depune o ofertă completă. Orice persoană care are sau a avut un interes în obținerea unui contract de achiziție publică și care consideră că în cadrul procedurilor de achiziţie publică un act al autorităţii contractante a vătămat un drept al său recunoscut de lege, în urma cărui fapt a suportat sau poate suporta prejudicii, este în drept să conteste actul respectiv în modul stabilit de Legea nr. 131 din 3 iulie 2015 privind achizițiile publice. Date de contact ANSC Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 124, et. 4 MD-2001 E-mail [email protected] Tel. +373 22 820 652 Fax +373 22 820 651
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA16.11.2021 17:57:59 - 22.11.2021 11:00:00
22.11.2021 11:00:00 - 21.12.2021 09:30:00