- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
1. Pîine din făină de grîu de cal.I (pentru U.M. din mun. Bălţi); 2. Pîine din făină de grîu de cal.I (pentru U.M. din s. Bulboaca, r-nul Anenii Noi); 3. Pîine din amestec de făină de grîu şi făină de secară (pentru U.M. din s. Bulboaca, r-nul Anenii Noi); 4. Orez şlefuit.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Pîine din făină de grîu de cal.I (pentru U.M. din mun. Bălţi)
Conform cerinţelor: Legea 279/2017, Legea 306/2018 și HG 775/2007. Produsele de panificaţie, după obţinerea indicilor de calitate şi de inofensivitate vor fi ambalate și etichetate individual. Livrarea se va efectua cu transportul vînzătorului la comanda cumpărătorului la depozitele alimentare ale unităţilor militare din mun. Bălţi: 1. Brigada 1 infanterie motorizată (mun. Bălţi, str.31 August 24); 2. Spitalul clinic militar central (filiala Bălți) - (mun. Bălţi, str. Ștefan cel Mare 112); 3. Centrul de instruire a Bg1IM (Poligon) – raionul Sîngerei comuna Seciul Nou (șoseaua Florești). Termen de livrare, pe parcursul lunilor noiembrie - decembrie, anul 2021.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 26.11.2021 16:30:16 Până la 25.12.2021 16:30:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.11.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Pîine din făină de grîu de cal.I (pentru U.M. din s. Bulboaca, r-nul Anenii Noi)
Conform cerinţelor: Legea 279/2017, Legea 306/2018 și HG 775/2007. Produsele de panificaţie, după obţinerea indicilor de calitate şi de inofensivitate vor fi ambalate și etichetate individual. Livrarea se va efectua cu transportul vînzătorului la comanda cumpărătorului la depozitul alimentar a unităţii militare „Batalion de instrucție - baza de instruire Bulboaca” din s. Bulboaca, r-nul Anenii Noi. Termen de livrare, pe parcursul lunilor noiembrie - decembrie, anul 2021.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 26.11.2021 16:32:38 Până la 25.12.2021 16:32:38
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.11.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Pîine din amestec de făină de grîu şi făină de secară (pentru U.M. din s. Bulboaca, r-nul Anenii Noi)
Conform cerinţelor: Legea 279/2017, Legea 306/2018 și HG 775/2007. Produsele de panificaţie, după obţinerea indicilor de calitate şi de inofensivitate vor fi ambalate și etichetate individual. Livrarea se va efectua cu transportul vînzătorului la comanda cumpărătorului la depozitul alimentar a unităţii militare „Batalion de instrucție - baza de instruire Bulboaca” din s. Bulboaca, r-nul Anenii Noi. Termen de livrare, pe parcursul lunilor noiembrie - decembrie, anul 2021.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 26.11.2021 16:37:57 Până la 25.12.2021 16:37:57
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.11.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Orez şlefuit
Orez şlefuit - sub formă de boabe întregi de calitatea I Conform cerinţelor: Legea nr.306/2018 și Legea nr.279/2017, HG nr.291/2014, HG nr.520/2010, HG nr.1191/2010 și GOST-ul 6292-93. Ambalaj: Saci de polipropilenă 25-50 kg. Condiţii de livrare a mărfii: - livrarea se va efectua cu transportul vânzătorului la comanda cumpărătorului, la depozitul Secţiei alimentare (Depozit alimentar) în garnizoana Chişinău, în perioada noiembrie – 20 decembrie, anul 2021, în zilele de marţi, miercuri şi joi, de la ora 09:00 până la ora 16:00, în cantităţi conform cererii şefului Secţiei alimentare, remise la adresa electronică (operatorii economici participanţi la procedura de achiziţie, vor indica în ofertă – F4.1 adresa de e-mail, la care vor fi primite comenzile). - la livrare se va prezenta, pentru fiecare partidă, copia certificatului de inofensivitate confirmată prin ştampila umedă a solicitantului certificatului şi a Ofertantului.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 26.11.2021 16:39:31 Până la 25.12.2021 16:39:31
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.11.2021 14:55:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA16.11.2021 16:55:38 - 18.11.2021 17:00:00
18.11.2021 17:00:00 - 22.11.2021 18:00:00