- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de preparare a mîncării pentru anul 2022
Servicii de preparare a mîncării (servicii de catering) pentru anul 2022
Servicii de preparare a mîncării (servicii de catering) pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Asistenta si Protectie a VPVTFU
Codul fiscal/IDNO
1008601000905
Adresa
MD-2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Burebista 93
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
CAP Centrul de Asistenta si Protectie a VPVTFU
Telefonul de contact
022-92-24-60
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 16:17:42
Ultima modificare
16.11.2021 17:53:39
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de preparare a mîncării pentru anul 2022
Servicii de preparare a mîncării (servicii de catering) pentru anul 2022
Statut
Activ
Valoarea estimată
290150 MDL
ID
f5f3137c-d09b-4ad4-9037-2d818811ca60
Pas minim
2901.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 26.11.2021 16:46:16 Până la 30.12.2021 16:46:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
va rog frumos sa specificati daca s livrarea bucatelor se presupune in caserole de unica folosinta sau in containere din inox ?
18.11.2021 10:01
Răspuns la clarificare: buna ziua, livrarea bucatelor se va efectua in containere din inox.
Denumirea lotului : Servicii de preparare a mîncării pentru anul 2022
290150 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
290,150.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 16:46:55 - 21.11.2021 01:00:00
16.11.2021 16:46:55 - 21.11.2021 01:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.11.2021 01:00:00 - 24.11.2021 18:00:43
21.11.2021 01:00:00 - 24.11.2021 18:00:43