- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de telefonie mobilă și Internet mobil pentru anul 2022
Servicii de telefonie mobilă și Internet mobil pentru anul 2022
Servicii de telefonie mobilă și Internet mobil pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 16:03:11
Ultima modificare
16.11.2021 16:07:36
MTender ID
Cod CPV
64212000-5
-
Servicii de telefonie mobilă
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de telefonie mobilă și Internet mobil pentru anul 2022
Conform Anexei la Anunțul de participare
Statut
Activ
Valoarea estimată
386347.5 MDL
ID
c9fd98f1-2d28-4694-b6d9-fe6fb8a10c07
Pas minim
3863.47
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 16:05:11 Până la 30.12.2022 16:05:11
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de telefonie mobilă și Internet mobil pentru anul 2022
386347.5 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
386,347.50
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 16:07:36 - 22.11.2021 11:00:00
16.11.2021 16:07:36 - 22.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 11:00:00 - 30.11.2021 11:00:00
22.11.2021 11:00:00 - 30.11.2021 11:00:00