- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipament și accesorii pentru computer
Procurare de echipament și accesorii pentru computer
Procurare de echipament și accesorii pentru computer
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Școala Profesională nr. 5 mun .Bălți
Codul fiscal/IDNO
1008602002261
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. I. Franco 15
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 14:38:11
Ultima modificare
16.11.2021 15:03:38
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Echipament și accesorii pentru computer
Procurare echipament și accesorii pentru computer
Statut
Activ
Valoarea estimată
467700 MDL
ID
e60fbeb8-a6e9-49af-bf7d-057794651ef1
Pas minim
4677
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 14:51:54 Până la 31.12.2021 14:51:54
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Echipament și accesorii pentru computer
467700 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
467,700.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 15:03:38 - 21.11.2021 13:00:10
16.11.2021 15:03:38 - 21.11.2021 13:00:10
Perioada de depunere a ofertelor:
21.11.2021 13:00:10 - 26.11.2021 13:00:00
21.11.2021 13:00:10 - 26.11.2021 13:00:00