- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Diverse produse alimentare
Produse alimentare pentru elevi, anul 2022
Produse alimentare pentru elevi, anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Scoala Profesionala Leova
Codul fiscal/IDNO
1007601008890
Adresa
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
str.Independentei 60
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 13:51:02
Ultima modificare
21.11.2021 14:31:37
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Carne de pui
pulpe de găină, aripioare, file de pui
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
45000 MDL
ID
cd0d1ddd-4810-473a-9e31-3475629dc188
Pas minim
999
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.01.2022 12:10:06 Până la 30.12.2022 12:10:06
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 13.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
45,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.11.2021 12:12:51 - 30.11.2021 18:00:00
21.11.2021 12:12:51 - 30.11.2021 18:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
30.11.2021 18:00:00 - 12.12.2021 18:00:00
30.11.2021 18:00:00 - 12.12.2021 18:00:00