- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reactive și consumabile de laborator
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Combi 8, pentru analizatorul de urină Mission U120, Acon Laboratoriea, USA. Sistem închis
Combi 8, pentru analizatorul de urină Mission U120, Acon Laboratoriea, USA. Sistem închis
Denumirea lotului : Pap Stain EA 50-, 1 litru
Pap Stain EA 50-, 1 litru
Denumirea lotului : Pap Stain OG 6-, 1 litru
Pap Stain OG 6-, 1 litru
Denumirea lotului : DPX mounting medium-(xilen), 1 litru
DPX mounting medium-(xilen), 1 litru
Denumirea lotului : Haematoxylin stain, 1 litru
Haematoxylin stain, 1 litru
Denumirea lotului : Histanol 100%, 1 litru
Histanol 100%, 1 litru
Denumirea lotului : Lamele 50x20mm
Lamele 50x20mm
Denumirea lotului : Cutii pentru păstrarea frotiurilor efectuate, set 100 lame
Cutii pentru păstrarea frotiurilor efectuate, set 100 lame
Denumirea lotului : Xelen pentru histologii, 5 litri
Xelen pentru histologii, 5 litri
Denumirea lotului : Hemoglobin Drabkin
Hemoglobin Drabkin
Denumirea lotului : Albastru de metilen, 1%
Albastru de metilen, 1%
Denumirea lotului : Eprubeta sterilă cu capac de tip Lyiet (după autor) cu activator, vacumată, în stativ
Eprubeta sterilă cu capac de tip Lyiet (după autor) cu activator, vacumată, în stativ
Denumirea lotului : Hîrtie de filtru
Hîrtie de filtru
Denumirea lotului : Set pentru colorarea frotiurilor după tip Nilson (după autor), set - 500ml
Set pentru colorarea frotiurilor după tip Nilson (după autor), set - 500ml
Denumirea lotului : Capilar
Capilar
Denumirea lotului : Test individual de depistare a sîngelului ocult în materii fecale, în casetă
Test individual de depistare a sîngelului ocult în materii fecale, în casetă
Denumirea lotului : Determinarea calitativă a AG în masele fecale a Helicobacter Pilori, test rapid în casetă
Determinarea calitativă a AG în masele fecale a Helicobacter Pilori, test rapid în casetă
Denumirea lotului : Plăci pentru determinarea grupelor sanguine
Plăci pentru determinarea grupelor sanguine
Denumirea lotului : Slaid pentru examinarea sedimentului urinar
Slaid pentru examinarea sedimentului urinar
Denumirea lotului : Lame bine șlefuite, 75x25mm, nesterile, ambulate cite 50-100 buc, grosimea 1,2mm, margina pentru enumeritare
Lame bine șlefuite, 75x25mm, nesterile, ambulate cite 50-100 buc, grosimea 1,2mm, margina pentru enumeritare
Denumirea lotului : Termohîrtie
Termohîrtie
Denumirea lotului : Troponine
Troponine
Denumirea lotului : Soluție pentru colectarea reticulocite, ambalaj 50-60ml
Soluție pentru colectarea reticulocite, ambalaj 50-60ml
Denumirea lotului : Container pentru transportarea probelor biologice, volum 8 litri
Container pentru transportarea probelor biologice, volum 8 litri
Denumirea lotului : Eprubeta cu clod activator pentru separarea cît mai rapidă a serului, din plastic bine transparent, vacumată, vidată, fără gel, fără granule, 4ml, cu eticheta, 10x75mm, Cetrificat CE;
Eprubeta cu clod activator pentru separarea cît mai rapidă a serului, din plastic bine transparent, vacumată, vidată, fără gel, fără granule, 4ml, cu eticheta, 10x75mm, Cetrificat CE;
Denumirea lotului : Ac bilateral pentru recoltarea sângelui venos, 22G-0,7mm
Ac bilateral pentru recoltarea sângelui venos, 22G-0,7mm
Denumirea lotului : Holter - suport pentru ac la recoltarea sângelui venos
Holter - suport pentru ac la recoltarea sângelui venos
Denumirea lotului : Container pentru materii fecale, din plastic, cu lopațica, nesteril
Container pentru materii fecale, din plastic, cu lopațica, nesteril
Denumirea lotului : Pipete Paster, 1ml, nesterile
Pipete Paster, 1ml, nesterile
Denumirea lotului : Eprubeta K3EDTA vacumată (vidată) volum 5ml cu eticheta
Eprubeta K3EDTA vacumată (vidată) volum 5ml cu eticheta
Denumirea lotului : Metanol în ambalaj
Metanol în ambalaj
Denumirea lotului : Silitra
Silitra
Denumirea lotului : Eprubete tip K3 EDTA 1ml cu capac şi etichetă, 12x84 mm, în stativ, vacumată
Eprubete tip K3 EDTA 1ml cu capac şi etichetă, 12x84 mm, în stativ, vacumată
Denumirea lotului : Alanine Aminotransferase IFCC (ALTL IFCC, 500T), ambalaj standard pentru aparatul Cobas 6000 sistem închis, set cu nr de teste de 500
Alanine Aminotransferase IFCC (ALTL IFCC, 500T), ambalaj standard pentru aparatul Cobas 6000 sistem închis, set cu nr de teste de 500
Denumirea lotului : Assay Tips/Cups (Set Virfuri si pupite pentru probe si reactie), pentru Analizator Cobas 6000, Roche Diagnostics, Germania, sistem închis
Assay Tips/Cups (Set Virfuri si pupite pentru probe si reactie), pentru Analizator Cobas 6000, Roche Diagnostics, Germania, sistem închis
Denumirea lotului : M-52D Diluent (20L×1)б pentru investigații hematologice, analizatorul hematologic automat BC-5150, Mindray, sistem închis
M-52D Diluent (20L×1)б pentru investigații hematologice, analizatorul hematologic automat BC-5150, Mindray, sistem închis
Denumirea lotului : Yumizen G PT liquid 4, 12x4ml
Yumizen G PT liquid 4, 12x4ml
Documentele procedurii de achiziție
-
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 13:01:22
16.11.2021 17:05
Răspuns la clarificare: da
16.11.2021 18:05
Răspuns la clarificare: conform anuntului de participare ofertele alternative nu se accepta
17.11.2021 12:39
Răspuns la clarificare: Lățimea 57mm
16.11.2021 18:06
Răspuns la clarificare: Soluție pentru colectarea reticulocite
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA16.11.2021 13:01:22 - 26.11.2021 14:00:00
26.11.2021 14:00:00 - 22.12.2021 14:00:00