- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
electrocasnice (cuptoare electrice și mașina de spălat automată)
electrocasnice (cuptoare electrice și mașina de spălat automată)
electrocasnice (cuptoare electrice și mașina de spălat automată)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Codul fiscal/IDNO
1008601000639
Adresa
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Ivano Franco 44
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Telefonul de contact
/231/71003
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 12:35:51
Ultima modificare
16.11.2021 12:38:37
MTender ID
Cod CPV
39700000-9
-
Aparate de uz casnic
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : electrocasnice (cuptoare electrice și mașina de spălat automată)
electrocasnice (cuptoare electrice și mașina de spălat automată)
Statut
Activ
Valoarea estimată
13000 MDL
ID
2915b132-2262-41cd-b33c-064fe9d3f937
Pas minim
130
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 12:35:09 Până la 31.12.2021 12:35:09
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare electrocasnice 2021.pdf
invitatie de participare
Invitaţie de participare
16.11.2021 12:38:37
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : electrocasnice (cuptoare electrice și mașina de spălat automată)
13000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
13,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 12:38:37 - 19.11.2021 12:00:00
16.11.2021 12:38:37 - 19.11.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
19.11.2021 12:00:00 - 23.11.2021 12:00:00
19.11.2021 12:00:00 - 23.11.2021 12:00:00