- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Cameră foto pentru microscopul optic LEICA DM 100 LED
Cameră foto pentru microscopul optic LEICA DM 100 LED
Cameră foto pentru microscopul optic LEICA DM 100 LED
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Medicina Legala
Codul fiscal/IDNO
1006601004105
Adresa
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vl.Korolenko,8
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Furdui Doina
Telefonul de contact
022 73 87 33 / 067 744 986
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 10:04:31
Ultima modificare
16.11.2021 10:07:34
MTender ID
Cod CPV
38500000-0
-
Aparate de control şi de testare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Cameră foto pentru microscopul optic LEICA DM 100 LED
Cameră foto pentru microscopul optic LEICA DM 100 LED
Statut
Activ
Valoarea estimată
29000 MDL
ID
d9ea79a4-a863-493d-8706-1950276254ca
Pas minim
290
Termen de valabilitate al contractului
De la 24.11.2021 10:07:02 Până la 31.12.2021 10:07:02
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare_camera foto pu microscop leica.doc
-
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 10:07:34
anunt de participare_camera foto pu microscop leica.pdf
-
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 10:07:34
anunt de participare_camera foto pu microscop leica.doc
-
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 10:07:34
anunt de participare_camera foto pu microscop leica.pdf
-
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 10:07:34
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Cameră foto pentru microscopul optic LEICA DM 100 LED
29000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
29,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 10:07:34 - 19.11.2021 10:00:00
16.11.2021 10:07:34 - 19.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
19.11.2021 10:00:00 - 22.11.2021 10:00:00
19.11.2021 10:00:00 - 22.11.2021 10:00:00