- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Procurarea tractorului
Procurarea tractorului
Procurarea tractorului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Verejeni
Codul fiscal/IDNO
1007601003884
Adresa
5836,
MOLDOVA,
s.Verejeni (r-l Teleneşti),
Teleneşti,
satul Verejeni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 22:44:44
Ultima modificare
16.11.2021 00:13:52
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Tractor
Tractor
Statut
Activ
Valoarea estimată
315000 MDL
ID
bd9ee064-a0cd-46bf-b72d-48c71d11bac5
Pas minim
6300
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.11.2021 19:00:00 Până la 31.12.2021 19:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
duae_primaria verejeni.semnat.pdf
-duae_primaria verejeni
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 00:13:52
anunt_de_participare_primăria verejeni-конвертирован.semnat.pdf
-anunt_de_participare
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 00:13:52
caiet de sarcini cop tractor_remorca 09_11_21 (1).semnat.pdf
-caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 00:13:52
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Tractor
315000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
315,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 00:13:52 - 20.11.2021 01:00:00
16.11.2021 00:13:52 - 20.11.2021 01:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.11.2021 01:00:00 - 29.11.2021 00:00:00
20.11.2021 01:00:00 - 29.11.2021 00:00:00