- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA și asigurarea facultativă CASCO a autovehiculelor BNM
Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA și asigurarea facultativă CASCO a autovehiculelor BNM
Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA și asigurarea facultativă CASCO a autovehiculelor BNM
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 18:01:37
Ultima modificare
15.11.2021 18:09:43
MTender ID
Cod CPV
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1: Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA pentru autovehiculele BNM
Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA pentru autovehiculele BNM
Denumirea lotului : Lot 2: Servicii de asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele BNM și asigurarea de accidente a pasagerilor și șoferilor
Servicii de asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele BNM și asigurarea de accidente a pasagerilor și șoferilor
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lot 1: Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA pentru autovehiculele BNM
30000 MDL
Denumirea lotului : Lot 2: Servicii de asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele BNM și asigurarea de accidente a pasagerilor și șoferilor
80000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
110,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 18:09:43 - 18.11.2021 18:00:00
15.11.2021 18:09:43 - 18.11.2021 18:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.11.2021 18:00:00 - 25.11.2021 12:00:00
18.11.2021 18:00:00 - 25.11.2021 12:00:00