- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Varză
Varză- albă, proaspătă, greutatea nu mai mică de 0,75 kg. Produs ambalat în saci cu capacitatea de la 5 kg până la 40 kg
Varză- albă, proaspătă, greutatea nu mai mică de 0,75 kg. Produs ambalat în saci cu capacitatea de la 5 kg până la 40 kg
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Administrația Națională a Penitenciarelor
Codul fiscal/IDNO
1006601001012
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 11:59:33
Ultima modificare
16.11.2021 10:52:42
MTender ID
Cod CPV
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Varză
Albă, proaspătă, greutatea nu mai mică de 0,75 kg. Produs ambalat în saci cu capacitatea de la 5 kg până la 40 kg
Statut
Activ
Valoarea estimată
570000 MDL
ID
4ffe549d-6e8c-44f6-a00e-79bc34f29ba2
Pas minim
5700
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.12.2021 10:45:42 Până la 31.12.2021 10:45:42
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Varză
570000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
570,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 10:52:42 - 22.11.2021 11:00:00
16.11.2021 10:52:42 - 22.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 11:00:00 - 25.11.2021 11:00:00
22.11.2021 11:00:00 - 25.11.2021 11:00:00